Jedne miejsca lubimy bardziej, a inne mniej.
Dlaczego tak jest?

Nigdy nie lubiłam wejścia w budynku, w którym mieszkałam.
Przez nieergonomiczną klamkę, żeby otworzyć drzwi, trzeba użyć obu rąk, a przecież niemal zawsze niesie się jakąś torbę. Do tego, schylając się po wszystkie rzeczy, które miałam do wniesienia, jedną nogą cały czas musiałam trzymać drzwi, żeby nie zatrzasnęły mi się przed nosem przez nadgorliwy samozamykacz. W chwilach totalnej niewygody w myślach powtarzałam sobie: nie lubię tych drzwi!

Zdałam sobie sprawę, że mój brak sympatii wynikał jedynie z braku wygody. A zatem, aby pojawiły się w nas pozytywne uczucia względem miejsca, warto zacząć od wygody. Tylko jak to zrobić?

Mam dla Ciebie prezent!

– ABC wygodnej przestrzeni

ABC wygodnej przestrzeni jest poradnikiem o architekturze i przestrzeni, który w prosty, a jednocześnie kompleksowy sposób opisuje czynniki, które wpływają na naszą wygodę.

Co otrzymasz?

Uważam, że wygoda to nie magia, lecz wynik:
– zrozumienia i wrażliwości na własne potrzeby,
– świadomego kształtowania przestrzeni.
Często potrzebna jest również zmiana perspektywy patrzenia.

Właśnie w tym chcę Ci pomóc.
Poradnik ABC wygodnej przestrzeni daje możliwość usystematyzowanego, a jednocześnie empatycznego spojrzenia na swoje otoczenie i dzięki temu refleksji.

Jak możesz go użyć?

Chciałam, aby poradnik był uniwersalny, a jednocześnie zauważał indywidualne potrzeby. Jak to zrobiłam?

– Wątki, które poruszam w poradniku, mogą być zastosowane zarówno w przestrzeni domowej, Twoim miejscu pracy, jak i przestrzeni publicznej, czyli w każdym miejscu, które jest dla Ciebie ważne.

– W treści pojawiają się konkretne rady i pytania, które pomogą Ci głębiej wejść w temat, lepiej zrozumieć własne potrzeby i swoją przestrzeń.

laptop z poradnikiem ABC wygodnej przestrzeni na monitorze
Co znajdziesz w poradniku?

Dokument, który Ci wyślę składa się z 3 krótkich rozdziałów:
– Struktura
– Estetyka
– Samopoczucie

Wspomnę w nich o kolorach, funkcjonalności, a nawet o zmysłach. Dzięki temu dowiesz się jak można kompleksowo dostosować Twoje miejsce, żeby było bardziej wygodne,

a na końcu znajdziesz listę pytań, którą możesz wydrukować i uzupełniać, czytając poradnik.

Chcesz pobrać prezent? Nic prostrzego! Zapisz się do newslettera „Natura miejsc”, a poradnik powędruje do Ciebie!

lizak w ręku

„Natura miejsc” to newsletter o tym, jak świadome kształtowanie przestrzeni sprawia, że żyje nam się lepiej.

  • Co miesiąc wyślę Ci lekkostrawny posiłek pełen kalorycznej wiedzy na temat przestrzeni i jej szeroko pojętej natury.
  • Opowiem o tym, że zdrowie, środowisko naturalne, świadome projektowanie, zrównoważony rozwój i potrzeby człowieka są jak przyprawy, które przenikają się ze sobą i wzajemnie uzupełniają. 
  • Co jakiś czas zbalansuję dietę informacjami o nowościach i produktach, które oferuję. 
  • Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci wiadomości o najnowszych publikacjach, aktualnościach, produktach i usługach joannajaskulowska.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Joanna Jaskułowska Architektura i Urbanistyka z siedzibą w Łodzi ul. Tuwima 79/12. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie do celów związanych z wysyłką newslettera.

    Pamiętaj: potwierdź swój adres klikając w przycisk w pierwszej wiadomości wysłanej ode mnie z konta: newsletter@joannajaskulowska.pl.

    Jeśli wiadomość nie przyszła, przejrzyj folder spam i oferty, jeśli jej tam nie ma skontaktuj się proszę ze mną